شیرآلات
شیرآلات

شیرآلات کاویان

در بزرگترین پرتال تخصصی شیرآلات ایرانشیرآلات کاویان

اولین و بزرگترین مرجع شیرآلات ایران شیرآلات

چشم انداز

مطرح شدن به عنوان یکی از الهام بخش ترین مجموعه های تولیدی شیرآلات بهداشتی و دستیابی به جایگاه پنجم در بازار ایران و نفوذ به بازارهای جهانی، جهت ایجاد تجربه ای متفاوت برای بازارهای هدف تعیین شده

ماموریت سازمانی

 

با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و نیروهای انسانی دانش محور و انگیزه مند، جهت ارائه محصولاتی متنوع و خلاقانه با کیفیتی شایسته و در شان مصرف کنندگان شیرآلات و متناسب با خواسته های آنها به فعالیت می پردازیم.

ماموریت کاویان تولید شیر آلات متنوع به منظور  پوشش سلایق مختلف بازار و ایجاد خدمات ویژه برای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان در فضایی سالم و صمیمانه و مبتنی بر رشد سرمایه های انسانی شرکت می باشد

ارزش های سازمانی

 

* صداقت اساس ازرشهای ماست که نه تنها در کلام بلکه در عملکرد ما در خصوص مشتریان، کارکنان و جامعه نهادینه شده است.

 

* ارتقای رضایتمندی مشتریان با دستیابی به توليد محصولاتي خلاقانه و با کیفیت یکپارچه

 

* پاسخگویی به اعتماد ذینفعان باپایبندی به سلامت سازمانی در تمام سطوح و تاكيد بر بهبود مستمردر جهت ارتقاءکیفیت زندگي تمامي ذينفعان

 

* احترام متقابل و پیشبرد مفهوم برنده-برنده بین تمام طرف های کسب و کار از مشتریان متعهد گرفته تا پیمانکاران زحمت کش و سرمایه های انسانی با انگیزه

 

* حفظ طراوت سرمایه های انسانی سازمان و وفادار ساختن آنها در سایه كار تيمي هدفمند و سيستمياتيك، شایسته سالاری، شفافیت، تبادل نظر ، تشویق به یادگیری مداوم و حفظ حرمت و کرامت در جهت خلق ارزش افزوده برای ذینفعان. به عنوان یک سازمان یاد گیرنده و دانش محور.

 

* ما خود را نسبت به جامعه ای که در آن زندگی می کنیم مسئول می دانیم و این مسئولیت را از طریق همیاری با سازمان های فعال در این زمینه به جا می آوریم. همچنين محصولات ما در کنار طراحی خاص و خلاقانه در راستای ادای مسئولیت های اجتماعی، امکان استفاده بهینه از منابع محدود محيط زيست كه ميراث ما و آيندگان است را فراهم می آورد.

 


تاریخچه:

اولین آشنایی موسسین کاویان با صنعت شیر آلات، از سال ۱۳۶۸ به واسطه همکاری در گروه صنعتی برنز به مدیریت مرحوم آقای مهندس افراشته شکل گرفت.

نگاه کار آفرینی موسسین کاویان پس از ۵ سال همکاری در گروه صنعتی برنز و شيبه سبب شکل گیری ایده ایجاد یک مجموعه حرفه ای و تخصصی به منظور تولید قطعات شیر آلات بهداشتی گرديد. این ايده ناب جهت توليد و فروش قطعات شیر آلات به سایر تولید کنندگان شیر آلات در قالب مجموعه بهریزان صنعت در سال ۱۳۷۳ تبلور يافت.

 

در سال ۱۳۷۷ پس از ۴ سال همکاری موفق و اثر بخش بنیان گذاران بهریزان صنعت، دیدگاه های توسعه ای سهامداران این مجموعه منجر به فعاليت مستقل برخی از آنها به منظور توسعه کار آفرینی در عرصه های دیگری از صنعت شیر آلات گردید.

در سال ۱۳۷۸ گروه موسسین کاویان با رویکرد بهره گیری از توان تیمی کارشناسان متخصص در حوزه صنعت و با هدف ایجاد سازمانی یاد گیرنده و دانش محور با هدایت آقای مهندس شاکرین پایه ریزی شد و آغاز به فعالیت نمود.

هدف اولیه کاویان ، تولید قطعات شیر آلات اهرمی بود که با توجه به کیفیت پایین شیرهای چینی موجود در بازار در آن زمان از استقبال قابل توجهی نیز بین ذینفعان صنعت شیر آلات بهداشتی برخوردار گردید.

استقبال ذینفعان از محصولات عرضه شده کاویان، باعث ارتقاء گروه کاری کاویان و تصمیم گیری موسسین شرکت بر تغییر رویکرد کارگاهی به کارخانه ای و ثبت شرکت تحت عنوان "کاویان هم افزا " در تاریخ ۸۶/۰۲/۱۲ گرديد.

امروز پس از ۲۰سال تجربه کار آفرینی، مجموعه کاویان به عنوان یکی از نام های مطرح و دارای اعتبار تجاری در بازار داخلی از منظر نگرش دانش محور و سیستمی به تولید شیر آلات بهداشتی و همچنين دارا بودن نشان استاندارد ملی و گواهینامه های استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت، مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی برای ارائه شیرآلاتی با قابل قبول ترین کیفیت در حوزه محصولات و خدمات پس از فروش در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد تا بار دیگر فرزندان ایران زمین، افتخاری دیگر را در دفتر غرور ملی این مرز و بوم ثبت نمایند.

این مجموعه همواره خواسته های مشتریان را سرلوحه کار خود قرار می دهد و محصولاتی مطابق با سلایق سخت گیرترین مصرف کنندگان طراحی و تولید می نماید، که این مهم مزیت رقابتی محصولات کاویان با سایر محصولات می باشد​

 

آبکاری آریا

امتیاز دهید

تولید کنندگان شیرآلات

تبلیغات

شیرآلات کاویان