شیرآلات
شیرآلات

شیرآلات گومه

در بزرگترین پرتال تخصصی شیرآلات ایرانشیرآلات گومه

اولین و بزرگترین مرجع شیرآلات ایران شیرآلات

شیرآلات گومه

 

به طور کلی شیرآلات از دو جنس آلیاژبرنج یا سرب خشک ساخته می شوند و تنها روکش های آنهاست که تفاوتهای ظاهری در آنها ایجاد میکند.

از میان این دو برنج بهتر از سرب خشک عمل میکند چرا که سرب خشک پس از مدتی به خورد آب میرود و برای سلامتی مضر است.علاوه بر این خیلی سریعتر از جنس برنجی از بین میرودو پوسیده میگردد.

بعد از جنس فلز آبکاری مورد استفاده در شیرآلات اهمیت فراوان دارد.که میتواند در مقاومت شیر تاثیر بسزایی داشته باشد و هر چه  کیفیت آبکاری بهتر باشد شیر دیرتر فرسوده می شود.

انواع روکش های مورد استفاده در شیر آلات عبارتند از :برنج برنز مس و استیل. که ازین میان اگر استیل استنلس باشد از دیگر جنس ها بهتر است.چرا که هم مقاومت بهتری در برابر پوسیدگی دارد و هم به خاظر ظاهرش کمتر  لکه های آب را نشان میدهد.و از لحاظ زیبایی و مدرن بودن هم سرآمد میباشد.

شیرآلاتی که با آلیاژ استیل ساخته میشوند دارای استحکام ومقاومت بالایی میباشند که این عامل سبب شده مدت   طولانی تر در برابر عوامل آسیب زا مقاومت کند.

شرکت گومه در حال حاضر ست کامل شیرالات را(کاترینا ,کارن ,کارا, بانو ,M1, M2, M3,G1, G2, G3 ) در داخل کشور تولید و به بازارهای داخلی عرضه مینمایدچند مدل جدید هم در دست طراحی و ساخت می باشدکه به زودی به مرحله تولید خواهد رسید.این شیرآلات به دلیل صیقلی بودن دارای خاصیت ضد رسوب هستند.سطوح داخلی قطعات از جنس استیل استنلس میباشد.

سینک های باکسی که در جریان تولید قرار گرفته است اعم از تک لگنه ,دو لگنه ,تک لگنه سینی دار و دو لگنه سینی دار با ابعاد مختلف و قیمت های مناسب و الهام گرفته شده از نمونه های ایتالیایی تولید میگردد با امید به اینکه مورد توجه شما سروران قرار گیرد.

 

اندیشه تولید محصولات ایرانی با رویکرد و کیفیت ایتالیایی از بدو شروع کار در راس اهداف شرکت قرار گرفته است.تولید شیرالات تمام استیل با کیفیتی عالی و کاملا دست سازباعث شده است که خروجی کارخانه محصولاتی با کیفیت و مرغوب باشد.

 

تولید سینک های باکسی تمام استیل  برای اولین بار در ایرانء با کیفیتی عالی و کاملا دست ساز مجموعه ی مارا کاملا منحصر به فرد کرده است.

 

این مجموعه  در راستای تامین آرامش و آسایش  هم وطنان  عزیز در نظر دارد  که با استفاده از مواد اولیه مرغوب در جهت تولید سینک های باکسی و شیرالات تمام استیل با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت و 5 سال گارانتی تعویض اطمینان خاطرورضایت کامل مشتریان را جلب نماید.

 

شرکت گومه سعی بر آن دارد با تلاش و کوشش روز افزون برای تامین نیاز بانوی شیک پسند ایرانی گام نوین و مهمی را با ایجاد نوآوری در محصولات خود بردارد.

 

 

آبکاری آریا

امتیاز دهید

تولید کنندگان شیرآلات

تبلیغات

شیرآلات گومه