شیرآلات
شیرآلات

شیرآلات شادان گستر

در بزرگترین پرتال تخصصی شیرآلات ایرانشیرآلات شادان گستر

اولین و بزرگترین مرجع شیرآلات ایران شیرآلات

شیرآلات شادان گستر

 

تاریخچه تاسیس شیرآلات شادان :

 

امروز پس از 15سال تجربه موثر در صنعت شیرآلات بهداشتی، مجموعه شادان به عنوان یکی از نام های معتبر، از منظر نگرش دانش محور و سیستمی به تولید شیر آلات بهداشتی، در بازار ایران می باشد و با دارا بودن نشان استاندارد ملی ایران و گواهینامه های استاندارد بین المللی ISO شامل مدیریت کیفیت، مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی جهت عرضه شیرآلات با کیفیتی فراتر از انتظار در حوزه محصولات و خدمات پس از فروش آماده فعالیت در عراق و کردستان عراق می باشد.

 

هسته اولیه شادان در سال 2005توسط مهندسین با رویکرد بهره گیری از توان تیمی کارشناسان متخصص در حوزه صنعت و با هدف ایجاد سازمانی یاد گیرنده پایه ریزی شد. آقای آرمان فعالیت خود را در زمینه شیرآلات بهداشتی از سال 2005 آغاز کرد و به واسطه همکاری با گروه های مختلف تولیدی شیرآلات تجربه اداره مجموعه ای مستقل را کسب کرد.

 

هدف اولیه شادان ، تولید قطعات شیر آلات اهرمی بود که با توجه به کیفیت پایین شیرهای چینی موجود در بازار در آن زمان از استقبال قابل توجهی هم بین ذینفعان صنعت شیرآلات بهداشتی برخوردار گردید. این استقبال، باعث ارتقاء گروه کاری شادان و تصمیم گیری جهت ثبت شرکت تحت عنوان "شادان گستر " در سال 2010گرديد.

 

در حال حاضر شیرآلات شادان با گسترش تنوع محصولات و ارتقاء کیفیت و دستیابی به قیمت تمام شده مناسب تر در راستای آبادانی عراق و در جهت منافع هر دو کشور عراق و ایران آمادگی خود را جهت همکاری با واحدهای ساخت و ساز و افرادی که تمایل به گرفتن نمایندگی فروش شیرآلات شادان را دارند اعلام می نماید.

 

شادان گستر(Shadan Gostar), عرضه کننده  شیرالات بهداشتی، با  ۱۵سال تجربه از نام های معتبر در بازار ایران . با نشان استاندارد ملی ایران و گواهینامه های استاندارد بین المللی ISO جهت عرضه شیرآلات بهداشتی با کیفیتی فراتر از انتظار .

 

 

 

آبکاری آریا

امتیاز دهید

تولید کنندگان شیرآلات

تبلیغات

شیرآلات شادان گستر