شیرآلات
شیرآلات

شیرآلات پارس کریمی

در بزرگترین پرتال تخصصی شیرآلات ایرانشیرآلات پارس کریمی

اولین و بزرگترین مرجع شیرآلات ایران شیرآلات

شیر آلات پارس کریمی

 

 

 

درباره ما

بسمه تعالی

واحد تولیدی شیرالات بهداشتی و ساختمانی پارس با لطف و عنایت خداوند منان و همت وپشتکار مردانی زحمتکش و ساعی که در رأس آن‌ها فقید سعید، مرحوم محمّدتقی کریمی قاضیانی، فردی معتقد، مومن، متعهد و پرتلاش قرار داشت در سال 1365 ه.ش به صورت مستقل شروع به تولید انواع شیرآلات بهداشتی و ساختمانی با نام تجاری " پارس نوین " نمود. گر چه تا پیش از این نیز در زمینه‌های مختلف فنی و تخصصی با صنعتگران بنام این عرصه همکاری می‌نمود.

 

از همان ابتدای راه، تعهّد ما به رعایت دقیق حقوق مصرف‌کنندگان نظیر کیفیت مطلوب و مناسب، استمرار در بهبود سطح کیفی محصولات، قیمت مناسب و ... باعث گردید جایگاهی شایسته در بازار شیرالات بهداشتی و ساختمانی بیابیم. تا آن‌جا که متأسّفانه عدّه‌ای بر آن شدند تا محصولات خود را با نام تجاری محصولات ما به بازار عرضه کنند و حتی نام تجاری متعلّق به ما را برای خود ثبت نمایند. هم اکنون نیز به شهادت مشتریان چند ده ساله‌مان در بازار شیرآلات ساختمانی از لحاظ کیفیت، خدمات پس از فروش، قیمت و سایر آیتم‌های مهم و مؤثر در ارتقاء جایگاه یک سازمان، رتبه بالایی را در بین صنعتگران و تولیدکنندگان این عرصه داراییم.

 

در نهایت در سال 1390 ه.ش در راستای هدف همیشگی‌مان، استمرار در بهبود کیفیت محصولات، موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران هم در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی اهرمی و نیز کلاسیک و همچنین گواهینامه استقرار سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001) شدیم.

 

واحد تولیدی شیرآلات ساختمانی پــــارس اکنون با تمام قسمت‌های مورد نیاز خود (مانند ریخته‌گری، تراشکاری، آبکاری، آزمایشگاه، مونتاژ و بسته‌بندی، انبار و ...) زیر یک سقف و در شــهرک صنـعتی عباس‌آباد تــهران واقع شده و به تولید انبوه شیرآلات ساختمانی با نام تجاری " پارس – کریمی " مشغول است. تنها به این امید که در میان هموطنان عزیز،مشتریان، انبوه‌سازان، استادکاران و مصرف-کنندگان نهایی سربلند و محبوب باشیم.

 

 

آبکاری آریا

امتیاز دهید

تولید کنندگان شیرآلات

تبلیغات

شیرآلات پارس کریمی