شیرآلات
شیرآلات

شیرآلات سلطان

در بزرگترین پرتال تخصصی شیرآلات ایرانشیرآلات سلطان

اولین و بزرگترین مرجع شیرآلات ایران شیرآلات

شیرآلات سلطان

 

آشنایی با شیر آلات سلطان

شيرآلات سلطان با نام تجاري سلطان در سال 1378 تاسيس گرديد. اين گروه از اولين توليد کنندگان و صادرکنندگان شيرهاي بهداشتي در ايران است. محصولات اصلي اين گروه شامل انواع شيرهاي مخلوط کننده آب و تجهيزات حمام است. اين شرکت داراي چندين کارخانه است که همراه با بخشهاي تحقيق و توسعه و کارمندان حرفه اي، ازجهت قيمت، ظرفيت توليد و کنترل کيفيت داراي مزيت رقابتي است و با داشتن بخشهاي طراحي، توليد و بازاريابي، يک گروه صنعتي کامل است

 

گروه صنعتي و توليدي شيرالات سلطان با نيروهاي متخصص و فني خود و با پشتوانه بيش از ربع قرن تجربه در زمينه توليد قطعات شيرآلات بهداشتي و ساختماني با نيّت رضايتمندي و خشنودي مشتريان داخلي و خارجي خود مسير استقرار نظام مديريت كيفيت را در راستاي افزايش توانمندي و بهره وري و افزايش رضايت مشتريان انتخاب و به شرح ذيل مسير اهداف و خطوط مشي و حركتي خود را انتخاب و اعلام مي نمايد. افزايش توليد افزايش كيفيت محصولات كاهش زمان توليد و كاهش زمان تحويل محصولات به مشتريان افزايش توان تخصصي نيروهاي خود با كسب آموزش و تجربه لازم افزايش بهره وري از امكانات.

 

گروه صنعتي و توليدي شيرالات سلطان همواره در پي نگهداشتن کيفيت در سطحي عالي، ارضاي مشتري، استفاده از استعدادها در توليد و به کارگيري مديريت علمي بوده است. هدف شرکت ما افزايش سهم بازار داخلي وخارجي است. ما مي کوشيم در کوتاهترين زمان ممکن بهترين خدمات را به هم? مشتريان ارائه کنيم تا شرکت و مشتري به وضعيت برد-برد دست يابند.

 

گروه صنعتي سلطان به استراژي استاندارد توجه داشته و داشتن نشان استاندارد، ISO9001:2008، CE اروپا ،BRS و 5 سال ضمانت بي قيد و شرط گواهي بر اين مدعا مي باشد.

 

در آينده ميخواهيم به رويکرد خود در امر نوآوري و باريک بيني ادامه دهيم و باتلاش فراوان، کمال کيفي را عرضه کنيم. همچنين خواهيم کوشيد تا به مانند گذشته، کيفيت را بيشتر، خدمات را بهتر و تبليغات را گسترده ترکنيم.

 

در اين انديشه ايم که تلاش ما همچون نگيني از بهترين يادگارها ،با عالي ترين کيفيت در خانه هاي شما بدرخشد.

 

 

آبکاری آریا

امتیاز دهید

تولید کنندگان شیرآلات

تبلیغات

شیرآلات سلطان