شیرآلات
شیرآلات

شیرآلات تنسر

در بزرگترین پرتال تخصصی شیرآلات ایرانشیرآلات تنسر

اولین و بزرگترین مرجع شیرآلات ایران شیرآلات

 

گروه صنعتی "تنسر" با عزمی راسخ برای سرافرازی نام ایران در عرصه جهانی در سال 2008 پروانه بهره برداری وزارت صنایع را در زمینه ساخت شیرآلات دریافت نمود. زیبایی و نوآوری در هماهنگی با کیفیت بالای محصولات، "تنسر" را به برندی منحصر به فرد تبدیل ساخته است. 20 تا 35میکرون آبکاری به معنای 50% رجحان بر معیار مورد نظر استاندارد است که به شدت از آسیب پذیری لعاب شیرآلات "تنسر" میکاهد. وزن بدنه سنگین آن متأثر از درصد آلیاژ برنج بکار رفته در آن است که از 60% مس و 36% روی  تشکیل شده است. کارتریج مورد استفاده در محصولات، "Kerox" اتریش، یکی از برترین برندهای مطرح جهان می باشد. تنوع محصولات برای مصرف کنندگان از هر سلیقه ای چشم نواز است و گستره ی بزرگی از نیازهای آنان را پوشش می دهد. نشان استاندارد اروپا (CE) و نشان سیستم مدیریت کیفیت از مؤسسه "QAL" انگلستان، گواه تلاش بی وقفه مدیران این شرکت در کنار مجموعه ای پر شور و با انگیزه،به همراهی مشاوران صنعتی است تا محصولاتی همگام با رشد فن آوری فراهم آورده و حس زیبا دوستی را منطبق بر سلیقه روز مشتریان مطرح نماید.

 

افتخار دیگر این گروه صنعتی، تولید و عرضه وان، جکوزی و پنل دوش می باشد. جنس بدنه در وان و جکوزی ها روکش ABS آنتی باکتریال بوده که از 3 لایه اکریلیک تشکیل شده که با 7 لایه فایبرگلاس تقویت می شود. موتور"LX" آن  ضمانت قدرت و کیفیت خود را از ایتالیا میگیرد. شاسی ها از استیل 304 زنگ نزن تهیه می شود. چراغهای هالوژن، موتورهای بلوئر (Blower)، گرم کننده (Heater) و کیت رادیو لذت استفاده از محصولات "تنسر" را چند برابر میکند.

 

ده سال گارانتی تعویض بی قید و شرط شیرآلات و 5 سال ضمانت وان و جکوزی مهر تأیید نهایی بر صلابت محصولات "تنسر" و ایمان مدیران ارشد آن به رضایت بلند مدت مصرف کنندگانی است که اعتماد، نوآوری و کیفیت اساس حمایت آنان را از این گوهر ملی میسازد

 

 

 

 

آبکاری آریا

امتیاز دهید

تولید کنندگان شیرآلات

تبلیغات

شیرآلات تنسر