شیرآلات
شیرآلات

شیرآلات ایران دوش

در بزرگترین پرتال تخصصی شیرآلات ایرانشیرآلات ایران دوش

اولین و بزرگترین مرجع شیرآلات ایران شیرآلات

گروه صنعتی ایران دوش در سال 1977 تاسیس گردید. این گروه یکی از اولین تولید کنندگان و صادرکنندگان ِ شیرهای بهداشتی در ایران است. محصولات اصلی این گروه شامل انواع شیرهای مخلوط کنندۀ آب و تجهیزات حمام است. این شرکت دارای چندین کارخانه است که همراه با بخش های تحقیق و توسعه و کارمندان ِ حرفه ای، از جهت قیمت، ظرفیت تولید و کنترل کیفیت دارای مزیت رقابتی است و با داشتن بخش های طراحی، تولید و بازاریابی، یک گروه صنعتی کامل است.
ایران دوش به طور پیوسته انواع نیروهای متخصص فنی و مدیریتی را جذب می کند و کیفیت محصولات حرفه ای اش را حفظ می کند. ایران دوش برای اینکه کیفیت محصولاتش را بالاتر ببرد، تجهیزات تولید و تست قطعات را از آلمان وارد کرده است، تجهیزاتی مانند آنالیزور طیف نوری، ماشینهای CNC، تجهیزات ماشینکاری ابزارآلات بهداشتی، تجهیزات آزمایشگاهی و چندین خط ِ سوار کردن و براق کردن قطعات.
ایران دوش همواره در پی نگهداشتن کیفیت در سطحی عالی، ارضای مشتری، استفاده از استعدادها در تولید و به کار گیری مدیریت علمی بوده است. هدف شرکت ما افزایش سهم بازار داخلی و خارجی است. ما می کوشیم در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات را به همۀ مشتریان ارائه کنیم تا شرکت و مشتری به وضعیت برد-برد دست یابند.
شرکت ایران دوش به استراتژی برند توجه داشته و گواهی بین المللی IS09001 در خصوص سیستم کیفی را از آن خود کرده است.
حفظ کیفیت، توسعه پایدار و تلاش برای تبدیل شدن به برند اول از جملۀ اهداف ماست. ایران دوش با نو کردن تجهیزات، افزایش پایدار در کیفیتش و ارتقای ارزش برندش، گام به گام به سوی اهدافش نزدیک تر می شود. در آینده می خواهیم به رویکرد خود در امر نوآوری و باریک بینی ادامه دهیم و با تلاش فراوان، کمال کیفی را عرضه کنیم. همچنین خواهیم کوشید تا به مانند گذشته، کیفیت را بیشتر، خدمات را بهتر و تبلیغات را گسترده تر کنیم. ما از بازرگانان داخلی و خارجی که مایل به همکاری با ما باشند استقبال می کنیم.

گروه صنعتی ایران دوش (سهامی خاص)
تاریخچه ایران دوش به سال 1356 برمی گردد، زمانیكه صنعت شیرآلات ساختمانی صنعتی نوپا در كشور بود. فی الواقع ایران دوش یكی از بنیانگذاران صنعت شیرآلات بهداشتی و ساختمانی در ایران و حتی خاورمیانه می باشد. كارخانه در محیطی به مساحت 20000 مترمربع تاسیس گردیده است.
این مجموعه یكی از معدود كارخانجات كشور می باشد كه توان انجام كلیه فرایند تولید اعم از ریخته گری ـ ماشین كاری ـ پرداختكاری ـ آبكاری و بسته بندی با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیك روز دنیا را به طور مستقل داراست.
این شركت جزو اولین كارخانجاتی می باشد كه گواهی كیفیت استاندارد ملی (ISIRI) را دریافت نمود. كیفیت محصولات و اهمیت دادن به نیاز مشتریان و قابلیت برآورده كردن نیازهای آن ها در كوتاه ترین زمان ممكن از نكات اصلی فلسفه كسب و كار ایران دوش و دلیل موفقیت پیوسته آن است.
به همین دلیل است كه امروزه ایران دوش نامی مشهور و مورد احترام در این صنعت و مصرف كنندگان طی سالیان متمادی می باشد.

 

آبکاری آریا

امتیاز دهید

تولید کنندگان شیرآلات

تبلیغات

شیرآلات ایران دوش