شیرآلات
شیرآلات

شیرآلات پویا پلاستیک جهانیان (مجموعه صنعتی جهانیار)

در بزرگترین پرتال تخصصی شیرآلات ایرانشیرآلات پویا پلاستیک جهانیان (مجموعه صنعتی جهانیار)

اولین و بزرگترین مرجع شیرآلات ایران شیرآلات

شیرالات پویا پلاستیک جهانیان (مجموعه صنعتی جهانیار)

 

 

مجموعه صنعتی جهانیار فعالیت خود را در سال 1353 در قالب تولید قطعات ریختگری به روش سنتی آغاز نمود و به عنوان اولین سازنده ی کفشوی زاماک وارد عرصه تولید کشور شد. پس از مدتی این مجموعه در راستای گسترش فعالیت خود، تولید سیفون های زاماک را نیز به کارنامه ی فعالیت های خویش اضافه نمود.

  رشد صنعتی کشور، استفاده از مواد پلیمری در صنعت ساختمان، و تغییر در ساختارهای بازار تقاضا، باعث جایگزینی مواد مرغوب پلیمری با مواد فلزی مورد استفاده در دو دهه گذشته شد و تولید سیفون و کفشوی های پلیمری جایگزین محصولات فلزی شد.

  از دیگر اقدامات مجموعه جهانیار در راستای توسعه بازار خود، تولید دسته ی اهرمی شیرآلات و پیرو آن عرضه شیر آلات بهداشتی ساختمانی با طراحی منحصر به فرد و کیفیت برتر به مشتریان خود می باشد.

 

  اکنون پس از حدود نیم قرن فعالیت این مجموعه و بهره گیری از تجارب گذشته و دانش روز، مواد اولیه مرغوب، طراحان خوش ذوق، مهندسین صاحب نام و مدیریت هوشمند توانسته تنوع محصول و ارتقاء کیفیت را خط مشی خود قرار دهد و در زمره با کیفیت ترین تولیدکنندگان داخلی قرار گیرد و با جلب رضایت مشتریان داخل و خارج کشور، هم رده ی تولید کنندگان خوش نام صنعت کشور شناخته شود.

 

 

آبکاری آریا

امتیاز دهید

تولید کنندگان شیرآلات

تبلیغات

شیرآلات پویا پلاستیک جهانیان (مجموعه صنعتی جهانیار)