شیرآلات
شیرآلات

شیرآلات متین

در بزرگترین پرتال تخصصی شیرآلات ایرانشیرآلات متین

اولین و بزرگترین مرجع شیرآلات ایران شیرآلات

گروه تولیدی صنعتی متین

 

 

پیشرفت سریع و روز افزون تکنولوژی هر فرد و مجموعه پویائی را بر آن می دارد که در راستای دست یابی به اهداف عالی خود از بهترین امکانات و فن آوریهای روز دنیا بهره جوید .
گروه تولیدی صنعتی متین در طی سالهای متمادی با هدف تولید اتصالات برنجی و قطعات یدک شیر آلات به منظور بهره وری و کیفیت بهتر در عرصه تولید لوازم شیرالات بهداشتی ساختمانی مشغول به فعالیت میباشد.

گروه تولیدی صنعتی متین محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و دانش فنی روز و بهره گیری از تجربیات موفق صنعت گران مجرب و کار آزموده و به کار گیری مواد اولیه مرغوب و تطبیق آنها با بالا ترین سطح در زمینه تولید قطعات یدک شیر آلات ساختمانی و اتصالات آب و گاز عرضه مینماید.

حفظ و بهبود روزافزون ، کیفیت نو آوری و خلاقیت، پاسخگوئی و مسئولیت پذیری در همه بخشهای گروه تولیدی صنعتی متین توانسته است رضایت مشتریان و مصرف کنندگان عزیزمان را در سطح کشور جلب نماید به گونه ای که افتخار همکاری با بیش از پانصد نفر از فروشندگان و تاسیسات کاران مجرب و خوش نام ایران را نصیبمان نموده است و این اقبال را فراهم آورده تا بهترین امکانات و شایسته ترین خدمات را به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه داده و همواره از نظرات و انتقادهای راهبردی این عزیزان در کلیه زمینه ها بهرهمند گردیم.

 

 

 

آبکاری آریا

امتیاز دهید

تولید کنندگان شیرآلات

تبلیغات

شیرآلات متین